Obec Ostrata

Rozsvícení stromečku a zabijačkový kotlík

Vážení spoluobčané, konec roku se nám kvapem blíží a nás čekají dva víkendy po sobě, kdy se budou konat tradiční, a jistě vámi oblíbené akce.

První akce se uskuteční v neděli 3.12.2023 a to rozsvícení vánočního stromu. Začátek 16.00 hod. Jak jste si jistě všimli, u obecního úřadu vzniklo nové parkoviště a z tohoto důvodu nebude již vánoční strom u úřadu, ale využijeme strom živý, který nám roste v parku u pomníku padlých. Veškerý program se uskuteční u obecního úřadu. V průběhu akce přejdeme k vánočnímu stromu, kde bude slavnostně rozsvícen.

O týden později, sobota 9.12., se uskuteční tradiční akce a to Zabijačkový kotlík a Mikulášská nadílka. I tady bude letos změna a to zejména v místě konání. Z důvodu rekonstrukce zázemí sálu kulturního domu, se akce uskuteční u obecního úřadu. Od 11.30 hod bude k prodeji vařené a pečené maso, polévka prdelačka, zabijačkové výrobky. Tyto dobroty si můžete sníst na místě, kde bude zajištěno posezení, nebo odnést domů. K poslechu nám zahraje harmonikář Vraťa Kopečný. Něco na “ zahřátí “ bude zajištěno.

Pro děti budou nachystány balíčky od Mikuláše

👹

Přijďte nasát vánoční atmosféru a pobavit se.

Na shledání s vámi se těší zastupitelstvo obce. Arnošt Horák, starosta