Ostratský pivní festival

XIII. OSTRATSKÝ PIVNÍ FESTIVAL 2019

MÍSTO KONÁNÍ – OSTRATA, VÝLETIŠTĚ

DATUM, ČAS: PÁTEK, 07 ČERVEN 2019 17:00 – NEDĚLE, 09 ČERVEN 2019 01:30XIII. Ostratský pivní festival 2019
Vážení příznivci zlatavého moku a taky Ostratského pivniho festu. Doufám, že se vám námi naplánovaný program a piva budou líbit.Jako každý rok ani ten letošní to nebude jen o tom pěnivém moku, ale taky o zábavě a v neposlední řadě o jídle, které se snažíme nabízet ne tradiční, než bývá zvyklostí na akcích podobného druhu. Už dost kecání a k programu „Ostratafestu“

ČTVRTEČNÍ PROGRAM OD 18 HODIN.

„ZKOUŠKA VÝČEPNÍHO ZAŘÍZENÍ“
Budeme točit zatím jen dva druhy piva za podpory kamaráda a hudebníka Zdeňka s kytarou.

PÁTEČNÍ PROGRAM OD 18 HODIN.
Od pátku budete moci ochutnat 13 druhů piva značek Holba, Zubr, Litovel, Bernard, limitovanou várku Ostraťáku 11 a poprvé dvanáctku z Podřevnickeho pivovaru ze Želechovic nad Dřevnicí. Zahrají kapely Rocksoar, Cléra a Schelinger revival.

SOBOTNÍ PROGRAM OD 17 HODIN.
Poprvé u nás na kamionové stage zahraje cimbál, ale néé takový, jaký většina z vás zná. Jelikož máme rádi rockový styl tak především cimbálová kapela Réva zahraje převzaté rockové písničky, ale i ten tradiční cimbálek zazni. Další rocková kapela, která nemůže chybět je Focus s charizmatickým frontmenem Pavlem Langrem, který dokáže zábavu uvést do bodu varu. Hlavní kapelou letošního ročníku je Česko/Slovenské seskupení Queenmania Tribute to Queen. Jak již název napovídá, vše se točí kolem slavné hudební skupiny Queen a zpěváka Freddie Mercury. Tato skupina vystupovala v 25 zemích Evropy i v USA a teď zahraje i u nás v Ostratě😊

Gastro stánek „u potoka“ i letos s kuchařskými profesionály. Největším tahákem letošního ročníku bude trhaná vepřová plec (pomalu pečená). Kuřecí gyros ala Ostrata, česneková klobása na grilu, vepřové grilované koleno od pana Johana atd.

SOUTĚŽE
Tradiční pivní i žravé soutěže na vás čekají pod taktovkou známého zábavního mága Matesa z Litovle. I letos hlavní cenou bude „kudla od Červa“ z Ostraty, který ji speciálně pro vás ručně vyrobil.

Teď už jen zbývá vás pozvat na XIII.ročník Ostratafestu. Těšíme se na Vás!

ÁRNY & JIRKA